Instalujemy defibrylatory we wszystkich ośrodkach miejskich Paterna

Rada Miasta stara się przyczynić do bezpieczeństwa użytkowników obiektów sportowych

Zainstalowaliśmy łącznie 10 półautomatycznych defibrylatorów we wszystkich miejskich ośrodkach sportowych, oprócz szkolenia w zakresie Podstawowego Podtrzymywania Życia i korzystania z Defibrylatora.

W ten sposób, jak wyjaśnił Juan Antonio Sagredo, burmistrz miasta, „zastosowaliśmy najwyższe kryteria gwarancyjne dla użytkowników, zapewniając tym urządzeniom wszystkie miejskie centra sportowe, nawet w przypadkach, w których przepisy regionalne nie zmusiło go do mniejszej pojemności ”.

Defibrylatory wybrane do ochrony Paterna to model ZOLL AED PLUS.

Kiedy dochodzi do nagłego zatrzymania krążenia, dane wskazują, że tylko połowa ofiar będzie potrzebować wypisu. Jednak wszystkie wymagają resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO). Marka ZOLL jest jedyną, którą naprawdę można zobaczyć, gdy stosuje się RKO i pomaga ją prawidłowo wykonać.

AED Plus ma Pomoc w zakresie reanimacji, wyjątkowe narzędzie do oceny resuscytacji, które może monitorować jakość resuscytacji i zapewniać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym o głębokości i częstotliwości uciśnięć klatki piersiowej. Instrukcje audiowizualne pomagają ratować z pewnością i jasnością, jakiej nie oferuje żadna inna marka.

Działania szkoleniowe zakończą się w styczniu 2020 r. I dotrą do 115 osób. Ma on mieć wykwalifikowany personel do korzystania z defibrylatorów przez cały czas i we wszystkich obiektach.

Nasze szkolenia z pierwszej pomocy i defibrylacji prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie medycyny ratunkowej, nagłych wypadków, anestezjologii, intensywnej opieki, pedagogiki i psychologii.

Nasze szkolenia są wspierane i zatwierdzane przez różne towarzystwa naukowe oraz instytucje krajowe i międzynarodowe.

Możesz dowiedzieć się o naszych kursach za pośrednictwem naszej strony internetowej: www.salvavidas.com


druk E-mail